Zavřít X :

Agrotip Opava s.r.o.

Olomoucká 90, 746 01 Opava, Tel., fax: +420 553 713 521, e-mail: agrotip@agrotipopava.cz, web: www.agrotipopava.cz


Agrotip Opava s.r.o.

Kategorie
Kontakt

tel., fax: +420 553 713 521

e-mail: agrotip@agrotipopava.cz

Anketa

Manipulátory Dieci

 

 Manipulátory Dieci AGRI stroje jsou rychlé, lehce ovladatelné a řiditelné, extrémně pohodlné.Vysoká produktivita strojů docílená použitím nejmodernějších elektronických systémů vás ohromí.Špičková technologie s mimořádným výkonem a nesrovnatelným komfortem řadí Dieci stroje řady AGRI na přední příčku v oboru.

• Konstruované pro intenzivní práci s garancí vysokého stupně spolehlivosti po celou dobu provozu.

• Převodovka umožňuje změnu rychlosti pod zatížením bez použití spojky.

• Elektronicky ovládaný pohon 4 kol zaručuje maximální bezpečnost a lepší ovladatelnost, a to dokonce i při těch nejnáročnějších pracích.

• Pozornost je věnována pohodlí a jednoduchosti, což dokazuje komfortně vybavená kabina s racionálně umístěnými ovladači.

Každá pracovní činnost má rozdílné požadavky.

Z toho důvodu řada manipulátorů AGRI zahrnuje 10 typů strojů.

Dieci, dlouholetý lídr v oblasti teleskopických manipulátorů, přichází s řadou AGRI PLUS, která je speciálně určena pro náročné požadavky intenzivního zemědělství. Nikdy nebylo snazší získat produktivitu, bezpečnost a spolehlivost na tak vysoké úrovni. V plném souladu s přísnými bezpečnostními předpisy a s mimořádnou flexibilitou získáte ve stroji Dieci nejlepší výkony tam, kde jsou velmi těžké a rychlé pracovní cykly.

Dynamický, pružný a bezpochyby funkční design jasně ukazuje, jak je snadná práce se stroji AGRI PLUS.

 

23

Evoluční vývoj a bohaté zkušenosti na poli teleskopických manipulátorů zúročuje Dieci v nové řadě AGRI TECH. Stroje s vysokým výkonem s nepostradatelnou dynamikou a všestranností. Vývodová hřídel a zadní tříbodový závěs dodávají tomuto multifunkčnímu stroji daleko lepší vlastnosti. Rozšiřují oblast využití srovnatelnou s traktory stejného výkonu. Pouze jeho použitím dokážete ocenit schopnosti manipulátoru AGRI TECH. Zmenšené rozměry, vysoký standardní výkon, pokroková technická výbava a komfort přetavený do jednoho stroje. To je AGRI TECH, unikátní stroj, který nemá konkurenci.

 

12

Důmyslný systém tlumení rázů „EASY RIDE“ je zapojen do hydraulického okruhu zvedacího válcevvýložníku. Extrémně snižuje rázy nejen ve výložníku, ale v celém stroji. Snižuje otřesy, usnadňuje a zrychluje přejezdy při jízdě po nerovném povrchu, ale i po nekvalitním povrchu veřejných komunikací. Důležité je, že ho můžete pro ty nejtěžší práce snadno vypnout a opět aktivovat.

 

2

 

Vylepšený systém rotace nosiče nářadí je záměrně zkonstruován pro zvýšení pracovních úhlů. Poznáte to zejména při práci s lopatou a zvednutým výložníkem. Umožňuje dokonalé naplnění lopaty a snadné vyprázdnění lepivého materiálu.

 

4

 

Patent Dieci se týká automatického vyrovnávání polohy nářadí, tzv. paralelogramu. Naše řešení nenajdete na žádném jiném stroji. Vyrovnávací válec je umístěn přímo v hlavním zvedacím válci. Toto unikátní řešení snižuje tlaky působící na výložník. Hlavní zvedací válec je umístěn přímo v ose výložníku. Při jeho vysouvání tak nevznikají žádné krouticí momenty působící na samotné rameno. Zvyšujeme tím životnost výložníku a uložení v hlavním rámu. Další podstatnou výhodou je zjednodušení uložení o dva čepy a díky tomu i zpřesnění vyrovnávání pohybu nářadí. Přesnost, jakou nenabídne žádný jiný paralelogram.

 

5

 

Díky proporcionálnímu ovládání všech funkcí výložníku docílíte absolutní přesnosti při práci. Pro dosažení vyšších výkonů jednoduše aktivujte, na přání dodávané, přídavné čerpadlo. Zvýšíte tím rychlost pohybu všech funkcí. S rozvaděčem „flow sharing“ snadno ovládáte pohyb až třech funkcí najednou. To je jedna z důležitých ingrediencí pro rychlé splnění úkolů.

  

 

7MOTOR

Vysoké tepelné namáhání způsobené dlouhodobým zatížením není problémem teleskopických manipulátorů Dieci. Prevencí přehřátí manipulátorů Agri Plus a Agri Tech je dvojitý chladící okruh s dvěma chladiči, které umožňují snížit teplotu oleje v okruhu pohonu i v hydraulickém okruhu pro funkce ramene manipulátoru. Snadný přístup k chladičům, vzduchovým filtrům a do motorového prostoru umožňuje rychlou a jednoduchou výměnu či údržbu.

Pružnost je jedna z nejdůležitějších vlastností motoru zemědělského stroje. Rychlé dosáhnutí maximálního výkonu a jeho udržení v co nejširším rozsahu otáček. To je případ motorů ve strojích Dieci. Jsou schopny dosáhnout maximálního krouticího momentu již při nízkých otáčkách a navíc křivka točivého momentu má velmi plochý průběh. Nový 93 kW motor nabízí nejvyšší krouticí moment na trhu ve své výkonové kategorii.

8Motor je díky těmto vlastnostem neobyčejně flexibilní a tichý. 140 nebo 160 litrová nádrž a optimalizovaná spotřeba garantují rekordní pracovní rozsahy a snižují četnost tankování o 20 až 30%.

 

 

 

 

MRŠTNOST

9Vysoce účinný hydraulický posilovač řízení přináší pocit lehkého řízení. Dokonce i při největším zatížení, v těžkém terénu a při zapnutém režimu ovládání všech kol je řízení vždy snadné. Obratnost a kompaktní rozměry jsou nejdůležitější vlastnosti. Navzdory delšímu rozvoru kol je rádius zatáčení velmi malý a patří mezi nejmenší ve své kategorii.

 

11PEVNOST RÁMU

Hlavní rám absorbuje všechny rázy vznikající při práci se strojem. Jeho robustnost a předimenzovaná struktura propůjčují manipulátorům Dieci bezkonkurenční stabilitu, tuhost a totální bezpečnost za všech okolností. Výrazný design s nízko uloženým bodem otáčení výložníku je typickým znakem pro Dieci. Nedostižná ve své třídě je kontrola nad strojem. Bez jakýkoliv vibrací s velkou odolností proti kroucení a bočnímu namáhání.

 

 

PŘESNĚ JAKO VÁŠ TRAKTOR121314

Poslední generace tříbodového závěsu, kterou můžete vybavit váš AGRI TECH, se stane nepostradatelným pro většinu náročných zemědělských úkonů. Umožňuje použití všech zemědělských nářadí s tímto unikátním strojem. Standardní výbavou je silová a polohová hydraulika. Ta umožňuje plně automatickou regulaci výšky. Plně automatický režim drasticky snižuje kmitání, které vzniká při jízdě. Umístění blízko zadní nápravy garantuje perfektní stabilitu i v případě větší zátěže. Díky funkci zamezení oscilace přední nápravy může pracovat jako teleskopický manipulátor,nebo zablokováním zadní nápravy jako traktor. Nový a vyšší výkon. Dvourychlostní (540/1000 ot/min.) mechanická vývodová hřídel umožňuje pohánět nářadí veškerým výkonem, který máte ve stroji k dispozici.

15

 

POHON 16

Jelikož je stroj určen pro různé činnosti, je dostupný se dvěma systémy pohonu: VARIO SYSTÉM a hydrodynamický měnič s převodovkou POWERSHIFT.

Oba systémy jsou vybaveny tzv. inching pedálem (pracovní spojka), který umožňuje přesné a citlivé ovládání pohybu stroje i při nejvyšších otáčkách motoru. Klasický pohon s hydrodynamickým měničem s POWERSHIFT převodovkou se čtyřmi rychlostmi vpřed a třemi vzad zaručuje nejvyšší tažnou sílu za všech provozních podmínek.Předností tohoto typu převodovky je možnost změny rychlostního stupně manuálně nebo v automatickém režimu. Tažení přívěsů rychlostí 40 km/h v kopcovitém terénu nebo v obzvláště nerovném terénu bude již bez jakéhokoliv omezení. Tyto vlastnosti umožňují stroji vykonávat řetěz pracovních činností v zemědělství od začátku do konce pouze s jedním strojem, který splní všechny vaše potřeby.

 

17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 NOVÝ VARIO SYSTÉM

Elektronicky ovládaný hydrostatický pohon umožňuje vždy a za všech pracovních podmínek nalézt nejlepší poměr mezi rychlostí a požadovaným výkonem. Nabízí nepřekonatelnou pohyblivost, bezkonkurenční plynulost a milimetrovou přesnost při nejmenších pohybech.

REŽIMY POHONU

Elektronický systém řízení výkonu a trakce umožňuje vybrání jednoho ze 4 režimů pohonu: RYCHLÝ, NAKLADAČ, PLAZIVÉ RYCHLOSTI, EKONOMICKÝ.

4 režimy pohonu:

„rychlý“ na silnici bez jakéhokoliv omezení otáček motoru nebo rychlosti.stroj dosahuje maximální rychlosti 40 km/h

 

„nakladač “ rychlost je omezena v rozmezí 0 – 14 km/h. Hydraulický systém nakladače je nastaven na využití plného výkonu čerpadla.těžká manipulace a nakládání. Pojezdová

„plazivý režim“ pojezdovou rychlost nezávisle na otáčkách motoru a pracovních podmínkách. Ideální pro speciální práce.je možno nastavit konstantní

„ekonomický“ použití výkonu hydraulického čerpadla a naftového motoru dle pracovních podmínek budete při práci šetřit palivo.(pouze Agri Tech) díky vyváženému

 

BEZPEČNOST18

Pro Dieci je bezpečnost prioritou č.1. Je zajištěna elektronickým systémem standardně na všech modelech. Umožňuje mít pod kontrolou hmotnost břemene v nářadí či na paletizačních vidlích během práce. Kontrolní systém s omezovačem přetížení pružně a přesně ovládá stabilitu stroje se standardním nářadím nebo při použití specifického druhu nářadí.

 

20360° VÝHLED

Významně zvýšené sedadlo řidiče a inovovaný bezpečnostní stabilizační systém umístěný uvnitř kabiny umožňují 360° výhled ze stroje. Rameno stěrače je osazeno širokým stírátkem a čistí čelní sklo i v horní části okna. Panoramatické provedení skla umožňuje optickou kontrolu nákladu bez přerušení výhledu po celou dobu zdvihu. Nezávislá zpětná zrcátka na obou stranách stroje snižují mrtvý úhel na minimum. Na přání můžete svůj stroj vybavit zpětnou či čelní kamerou s barevným monitorem umístěným ve vnitřním zpětném zrcátku.

 

KOFORT19

Teleskopický manipulátor, který se stará o všechno. Zjistíte to ihned po vstupu do kabiny! Je vybavený největšími dveřmi na trhu s manipulátory, a tak pohodlný přístup k sedačce řidiče nebude nikdy problém. Vnitřní prostor kabiny je koncipovaný tak, aby usnadnil práci obsluze. Díky integrované pravé opěrce paže je sníženo namáhání ruky a poskytuje perfektní dostupnost joysticku. Odhlučnění, nastavitelná pozice volantu, elektrické otvírání bočního okna, odkládací přihrádky, klimatizace, rádio, otevíratelné zadní okno a pneumaticky odpružené ergonomické sedadlo zajišťují obsluze mimořádný komfort při práci. Správné umístění větracích otvorů optimalizuje účinnost topení a klimatizace. Perfektně zajišťuje cirkulaci vzduchu uvnitř kabiny a předchází tak přehřátí či zamlžování. Lepší ventilaci během jízdy zajišťuje otvírací střešní okno, které je standardem na všech modelech.

21

Dlouholeté zkušenosti ze zemědělské oblasti a pokračující výzkum v hledání nových řešení vždy uspokojí vaše potřeby v nakládání a manipulaci. Stroje AGRI PLUS si vždy troufnou na plnění těch nejtěžších úkolů za všech podmínek, včetně extrémních. Na silnici můžete táhnout přívěs o hmotnosti 20 tun rychlostí až 40 km/h. To nazýváme extrémní všestranností.

Stroje AGRI TECH díky vývodové hřídeli a zadnímu tříbodovému závěsu umožňují využívat širokou paletu příslušenství pro práci v zemědělství. Tento unikátní a výjimečný stroj vám pomůže zjednodušit vaši práci, zredukovat pracovní čas a úsilí. Všechny modely této řady jsou navrženy s ohledem na nízké náklady provozu, údržby a oprav. Jejich kvalita a spolehlivost je potvrzena dlouhými intervaly mezi servisními výměnami.

100% POPRODEJNÍ SERVIS

T. A. S. servis technické pomoci je opravdovou sílou Dieci. Celosvětová síť asistenčních center, automatický sklad náhradních dílů s nejmodernějším počítačovým systémem je propojený přímo se servisním centrem na daném místě po celém světě. To zaručuje zásadní zkrácení doby pro opravu. Servisní oddělení Dieci může díky efektivní síti obchodních zástupců dodat potřebný náhradní díl, nebo vyslat zkušeného servisního technika po celém světě do 24 hodin.

 

 

Vyhledávání

podrobné hledání

slide-out-01

 

 

 

 

 

 

Agrotip Opava s.r.o. - Czech Republic, e-mail: agrotip@agrotipopava.cz Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Partneři: Czechproduct s.r.o. -